دانلود عکس جعبه ابزار با سه کشو

دانلود عکس کیفیت فول hd جعبه ابزار با جنس پلاستیک و سه کشو

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd جعبه ابزار با بدنه پلاستیکی و سه کشو. عکس کیفیت بالا جعبه مخصوص نگهداری ابزار به رنگ سیاه و کشو های خاکستری.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک جعبه مخصوص نگهداری ابزار با سه طبقه جدا گانه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک جعبه ابزار با جنس بدنه پلاستیک را مشاهده میکنید که سه طبقه کشو مخصوص انواع آچار دارد.

در این عکس تصویری از یک جعبه ابزار به رنگ سیاه را مشاهده میکنید. جنس این جهبه ابزار از پلاستیک خشک میباشد و بدنه آن سیاه رنگ است. این جعبه ابزار سه طبقه کشو دارد که در آن انواع مختلف آچار بکس قرار دارد. کشو های این جعبه ابزار به رنگ حاکستری روشن هستند. در عکس کشو های جعبه ابزار بیرون کشیده شده اند و در در بالای آن باز میباشد. در طبقه بالای جعبه ابزار چکش و ابزار های دم دستی قرار دارند. پس زمینه این عکس سفید است که شما میتوانید خیلی راحت قسمت جعبه ابزار را جدا کرده و در طراحی خود استفاده کنید. عکس جعبه ابزار با سه کشو که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd جعبه ابزار با بدنه پلاستیکی و سه کشو از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک جعبه مخصوص نگهداری ابزار با سه طبقه جدا گانه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس گیره های رنگی کاغذ روی هم با رنگ های مختلف. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تعدادی گیره کاغذ رنگی که روی هم ریخته شده اند و رنگ های مختلفی دارند.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 70 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd کاغذ لوله شده قدیمی و ضخیم
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 299 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd لامپ های پر مصرف قدیمی,عکس چند لامپ مات پر مطرف با سر پیچ فلزی
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 233 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کلید برقی دستگاه صنعتی به رنگ زرد
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 312 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا صندلی بزرگ مدیریت
: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 488 بازدید