دانلود عکس جعبه ابزار با سه کشو

دانلود عکس کیفیت فول hd جعبه ابزار با جنس پلاستیک و سه کشو

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd جعبه ابزار با بدنه پلاستیکی و سه کشو. عکس کیفیت بالا جعبه مخصوص نگهداری ابزار به رنگ سیاه و کشو های خاکستری.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک جعبه مخصوص نگهداری ابزار با سه طبقه جدا گانه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک جعبه ابزار با جنس بدنه پلاستیک را مشاهده میکنید که سه طبقه کشو مخصوص انواع آچار دارد.

در این عکس تصویری از یک جعبه ابزار به رنگ سیاه را مشاهده میکنید. جنس این جهبه ابزار از پلاستیک خشک میباشد و بدنه آن سیاه رنگ است. این جعبه ابزار سه طبقه کشو دارد که در آن انواع مختلف آچار بکس قرار دارد. کشو های این جعبه ابزار به رنگ حاکستری روشن هستند. در عکس کشو های جعبه ابزار بیرون کشیده شده اند و در در بالای آن باز میباشد. در طبقه بالای جعبه ابزار چکش و ابزار های دم دستی قرار دارند. پس زمینه این عکس سفید است که شما میتوانید خیلی راحت قسمت جعبه ابزار را جدا کرده و در طراحی خود استفاده کنید. عکس جعبه ابزار با سه کشو که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd جعبه ابزار با بدنه پلاستیکی و سه کشو از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک جعبه مخصوص نگهداری ابزار با سه طبقه جدا گانه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd مداد سیاه روی دفتر سیمی با جلد زرشکی
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 414 بازدید
دانلود عکس مبل مجلسی رویه سبز . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd مبل مجلسی با رویه سبز رنگ. عکسبا کیفیت مبل چوبی مجلسی با رویه مخمل سبز رنگ.
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 395 بازدید
دانلود عکس کاغذ لوله شده سفید . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کاغذ لوله شده سفید با چروک های ریز. عکس با کیفیت کاغذ سفید که لوله شده است.
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 388 بازدید
عکس کیف و کفش چرم مشکی مردانه. دانلود عکس با کیفیت فول hd کیف و کفش چرمی مردانه و کراوات زرشکی
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 292 بازدید
دانلود عکس قندان و شکلات خوری بلوری. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd قندان و شکلات خوری بلوری با در مخصوص روی آن
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 282 بازدید