دانلود عکس توپ سفید والیبال چسبیده به تور

عکس با کیفیت فول hd توپ سفید والیبال چسبیده به تور سیاه والیبال

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd توپ سفید والیبال چسبیده به تور سیاه. عکس توپ والیبال به رنگ سفید که با تور وسط زمین والیبال برخورد کرده.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک توپ والیبال سفید رنگ چسبیده به تور والیبال قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک توپ سفید والیبال را مشاهده میکنید که با تور وسط زمین والیبال بر خورد کرده است.

در این عکس تصویری از یک توپ مخصوص ورزش و بازی والیبال قرار داده ایم. در عکس شما توپ سفید رنگ والیبال را مشاهده میکنید که به یک تور چسبیده است. عکس از نمای تقریبا نزدیک و با کادر بسته از توپ و تور والیبال گرفته شده است. در عکس میبینید که توپ سفید والیبال در خلال بازی با تور وسط زمین والیبال برخورد کرده است و به تور چسبسده است. نخ های این تور والیبال سیاه رنگ هستند و نوار لبه تور به رنگ سفید میباشد. عکس در لحظه ای گرفته شده که توپ با تور والیبال برخورد کرده و و به تور فشار آورده است و هنوز توپ به زمین نیفتاده. عکس توپ سفید و تور والیبال که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای و گرافیکی شما میباشد.

عکس فول hd توپ سفید والیبال چسبیده به تور سیاه از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک توپ والیبال سفید رنگ چسبیده به تور والیبال وسط زمین بازی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد ژیمناستیک کار روی دار حلقه در حال انجام حرکات ژیمناستیک
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 377 بازدید
دانلود عکس فول hd توپ فوتبال روی پای فوتبالیست
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 541 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd ورزشکار دوچرخه سوار با دوچرخه کوهستان مخصوص
: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 536 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد تنیسور در حالا بالا انداختن توپ تنیس
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 411 بازدید
عکس شوت توپ فوتبال وسط جاده آسفالت توسط فوتبالیست. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd فوتبالیست جوان در حال شوت کردن توپ فوتبال از وسط یک جاده آسفالت.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 236 بازدید