دانلود عکس توپ سفید والیبال چسبیده به تور

عکس با کیفیت فول hd توپ سفید والیبال چسبیده به تور سیاه والیبال

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd توپ سفید والیبال چسبیده به تور سیاه. عکس توپ والیبال به رنگ سفید که با تور وسط زمین والیبال برخورد کرده.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک توپ والیبال سفید رنگ چسبیده به تور والیبال قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک توپ سفید والیبال را مشاهده میکنید که با تور وسط زمین والیبال بر خورد کرده است.

در این عکس تصویری از یک توپ مخصوص ورزش و بازی والیبال قرار داده ایم. در عکس شما توپ سفید رنگ والیبال را مشاهده میکنید که به یک تور چسبیده است. عکس از نمای تقریبا نزدیک و با کادر بسته از توپ و تور والیبال گرفته شده است. در عکس میبینید که توپ سفید والیبال در خلال بازی با تور وسط زمین والیبال برخورد کرده است و به تور چسبسده است. نخ های این تور والیبال سیاه رنگ هستند و نوار لبه تور به رنگ سفید میباشد. عکس در لحظه ای گرفته شده که توپ با تور والیبال برخورد کرده و و به تور فشار آورده است و هنوز توپ به زمین نیفتاده. عکس توپ سفید و تور والیبال که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای و گرافیکی شما میباشد.

عکس فول hd توپ سفید والیبال چسبیده به تور سیاه از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک توپ والیبال سفید رنگ چسبیده به تور والیبال وسط زمین بازی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس بوکسور حرفه ای با دستکش قرمز. دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد بوکسور حرفه ای با دستکش های قرمز بوکس
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 210 بازدید
عکس هد زدن فوتبالیست با توپ فوتبال روی سرش. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd فوتبالیست سیاه پوست جوان در حال هد زدن با توپ فوتبال چهل تیکه روی سرش.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 115 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd بازیکن قوتبال با لباس سفید و توپ سبز در دست
: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 350 بازدید
عکس ورزش رزمی کاراته مبارزه دو مرد با لگد زدن. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ورزش رزمی کاراته و مبارزه دو مرد رزمی کار با لگد زدن به هم.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 126 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd اسکی سوار با لبا مخصوص و چوب اسکی در پیست مسابقه
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 339 بازدید