دانلود عکس تنیسور مرد با لباس قرمز

عکس با کیفیت فول hd تنیسور مرد با لباس قرمز در حال بازی تنیس

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تنیسور مرد با لباس و هد بند قرمز. عکس مرد تنیسور در حال زردن توپ تنیس با راکت مخصوص ورزش تنیس.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک تنیسور مرد با لباس و هدبند قرمز در حال بازی تنیس قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک مرد تنیسور را مشاهده میکنید که در حال ضربه زدن به توپ تنیس با راکت مخصوص ورزش تنیس میباشد.

در این عکس تصویری از یک مرد تنیسور را مشاهده میکنید که در حال انجام ورزش و بازی تنیس میباشد. این مرد یک تیشرت ورزشی مخصوص بازی تنیس به رنگ به تن و یک هد بند قرمز که روی آن آرم نایک میباشد به سر بسته است. در جلوی این مرد که توپ سبز رنگ مخصوص ورزش تنیس را در هوا مشاهده میکنید که به سمت مرد تیسور می آید. در عکس مرد تنیسور با راکت تنیسی که در دست چپ خود دارد آماده دفاع کردن و ضربه زدن به توپ تنیس میباشد.پس زمینه آین ورزگار تنیس تقریبا یک دست سیاه میباشد. عکس مرد تنیسور با لباس قرمز که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd تنیسور مرد با لباس و هد بند قرمز در حال بازی تنیس از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک تنیسور مرد با لباس و هدبند قرمز در حال ضربه زدن به توپ تنیس را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس توپ فوتبال حرفه ای و کفش ورزشی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD عکس توپ فوتبال حرفه ای و کفش ورزشی که قابل استفاده در طرحهای ورزشی دارد .
: ۱۴ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 9 بازدید
عکس ورزشکار رزمی لگد زدن در هوا با شورت ورزشی. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ورزشکار مرد ر حال انجام ورزش رزمی و لگد زدن در هوا.
: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 169 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd تیر های کمان که در سیبل مخصوص فرو رفته اند
: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 362 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd قهرمان اسکی با لباس مخصوص پس از مسابقه
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 421 بازدید
عکس راکت های پینگ پنگ با توپ کوچک . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD عکس راکت های پینگ پنگ با توپ کوچک که بر روی میز پینگ پنگ از ان استفاده میشود و ورزشی شاد و مفرح است .
: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 14 بازدید