دانلود عکس تنیسور مرد با لباس قرمز

عکس با کیفیت فول hd تنیسور مرد با لباس قرمز در حال بازی تنیس

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تنیسور مرد با لباس و هد بند قرمز. عکس مرد تنیسور در حال زردن توپ تنیس با راکت مخصوص ورزش تنیس.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک تنیسور مرد با لباس و هدبند قرمز در حال بازی تنیس قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک مرد تنیسور را مشاهده میکنید که در حال ضربه زدن به توپ تنیس با راکت مخصوص ورزش تنیس میباشد.

در این عکس تصویری از یک مرد تنیسور را مشاهده میکنید که در حال انجام ورزش و بازی تنیس میباشد. این مرد یک تیشرت ورزشی مخصوص بازی تنیس به رنگ به تن و یک هد بند قرمز که روی آن آرم نایک میباشد به سر بسته است. در جلوی این مرد که توپ سبز رنگ مخصوص ورزش تنیس را در هوا مشاهده میکنید که به سمت مرد تیسور می آید. در عکس مرد تنیسور با راکت تنیسی که در دست چپ خود دارد آماده دفاع کردن و ضربه زدن به توپ تنیس میباشد.پس زمینه آین ورزگار تنیس تقریبا یک دست سیاه میباشد. عکس مرد تنیسور با لباس قرمز که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd تنیسور مرد با لباس و هد بند قرمز در حال بازی تنیس از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک تنیسور مرد با لباس و هدبند قرمز در حال ضربه زدن به توپ تنیس را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس بوکسور حرفه ای با دستکش قرمز. دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد بوکسور حرفه ای با دستکش های قرمز بوکس
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 277 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd مبارزه دو کارته کار و زدن ضربه پا به حریف
: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 433 بازدید
عکس پسر در حال پرش با اسکیت برد با پس زمینه سفید. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ورزشکار پسر در حال پرش با اسکیت برد و با پس زمینه سفید.
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 196 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد گلف باز در حال زدن ضربه
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 422 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd شنا گر حرفه ای در استخر در حال انجام مسابقه شنا
: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 391 بازدید