دانلود عکس تنیسور مرد با لباس قرمز

عکس با کیفیت فول hd تنیسور مرد با لباس قرمز در حال بازی تنیس

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تنیسور مرد با لباس و هد بند قرمز. عکس مرد تنیسور در حال زردن توپ تنیس با راکت مخصوص ورزش تنیس.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک تنیسور مرد با لباس و هدبند قرمز در حال بازی تنیس قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک مرد تنیسور را مشاهده میکنید که در حال ضربه زدن به توپ تنیس با راکت مخصوص ورزش تنیس میباشد.

در این عکس تصویری از یک مرد تنیسور را مشاهده میکنید که در حال انجام ورزش و بازی تنیس میباشد. این مرد یک تیشرت ورزشی مخصوص بازی تنیس به رنگ به تن و یک هد بند قرمز که روی آن آرم نایک میباشد به سر بسته است. در جلوی این مرد که توپ سبز رنگ مخصوص ورزش تنیس را در هوا مشاهده میکنید که به سمت مرد تیسور می آید. در عکس مرد تنیسور با راکت تنیسی که در دست چپ خود دارد آماده دفاع کردن و ضربه زدن به توپ تنیس میباشد.پس زمینه آین ورزگار تنیس تقریبا یک دست سیاه میباشد. عکس مرد تنیسور با لباس قرمز که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd تنیسور مرد با لباس و هد بند قرمز در حال بازی تنیس از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک تنیسور مرد با لباس و هدبند قرمز در حال ضربه زدن به توپ تنیس را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس ضربه زدن توپ والیبال روی تور. دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd ضربه زدن به توپ والیبال روی تور والیبال
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 264 بازدید
عکس ورزشکار زن جوان با اسنو برد و کاپشن قرمز. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ورزشکار زن جوان با کاپشن قرمز و یک اسنو برد روی دوشش.
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 109 بازدید
عکس با کیفیت فول hd مهره های چوبی شطرنج روی صفحه شطرنج
: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 468 بازدید
دانلود عکس تمرین ورزشکار رزمی کاراته. دانلود عکس با کیفیت فول hd تمرین کردن ورزکار کاراته در حال مشت زدن به کیسه بوکس
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 207 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد در حال پرش با چوب اسکی با لباس نارنجی
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 333 بازدید