دانلود عکس تنیسور با لباس سفید

عکس با کیفیت فول hd مرد تنیسور با لباس ورزشی و کلاه سفید

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd مرد تنیسور با لباس ورزشی و کلاه سفید رنگ. عکس تنیسور در حالی که راکت تنیس را در بغل گرفته.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک مرد تنیسور با لباس ورزشی و کلاه سفید رنگ و راکت تنیس قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک تنیسور مرد را با لباس و کلاه سفید را مشاهده میکنید که یک را تنیس را بغل گرفته.

در این عکس تصویری از یک مرد تنیسور جوان را با لباس سفید مشاهده میکنید. مرد تنیسور یک لباس ورزشی سفید به تن دارد و کلاه نقابدار سفیدی بر روی سرش گذاشته است. تنیسور د حالی که ایستاده است راکت تنیس خود را در بغل گرفته و به سمت دوربین نگاه میکند. پس زمینه عکس مرد تنیسور دیوار سیاه رنگ میباشد. عکس تنیسور با لباس و کلاه سفید که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd مرد تنیسور با لباس ورزشی و کلاه سفید رنگ از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک مرد تنیسور با لباس ورزشی و کلاه سفید رنگ و راکت تنیس را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس با کیفیت فول hd تنیسور مرد با لباس قرمز در حال بازی تنیس
: ۰۴ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 417 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd ورزشکار در حال پرش با اسکیت برد
: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 324 بازدید
عکس شوت توپ فوتبال وسط جاده آسفالت توسط فوتبالیست. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd فوتبالیست جوان در حال شوت کردن توپ فوتبال از وسط یک جاده آسفالت.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 211 بازدید
دانلود عکس افتادن توپ در حلقه بسگتبال. دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd افتادن توپ بسگتبال درون حلقه بسگتبال
: ۱۹ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 174 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd توپ ورزش های مختلف مانند فوتبال والیبال بسکتبال و تنیس
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 476 بازدید