دانلود عکس تسبیح روی صفحه باز قرآن

دانلود عکس با کیفیت فول hd تسبیح روی صفحه باز قرآن

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تسبیح چوبی روی صفحه باز شده قرآن کریم. عکس مذهبی قرآن باز شده با یک تسبیح چوبی روی صفحه باز.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک کتاب قرآن که باز شده و تسبیح چوبی که روی صفحه باز شده قرآن است قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd قرآنی را مشاهده میکنید که باز شده است و درون صفحه آن قابل خواندن میباشد.

عکس مذهبی فوق تصویر یک کتاب قرآن کریم میباشد باز شده و صفحه آن با نوشته های آیات قرآن مجید مشخص میباشد. کتاب قرآن بر ریو سطحی قرار دارد که روی آن سطح با پارچه کرم رنگ درشت بفت پوشیده شده است. بر روی صفحه باز شده قرآن و نوشته های آیات آن یک عدد تسبیح جوبی کرم رنگ قرار دارد.این عکس بسیار زیبا نور پردازی شده و نور از گوشه عکس بر روی کتاب قرآن و تسبیح چوبی تابانده شده است که حال و هوای بسیار روحانی به این عکس بخشیده است. عکس تسبیح بر روی صفحه قرآن کیفیت بالایی دارد که شما میتوانید از آن در طراحی های مذهبی خود استفاده کنید.

عکس فول hd تسبیح چوبی روی صفحه باز شده قرآن کریم از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک کتاب قرآن که باز شده و تسبیح چوبی که روی صفحه باز شده قرآن است را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd پوستر زیبای امام موسی بن جعفر کاظم
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 291 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd تسبیح سبز و مهر نماز
: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 557 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd محوطه کعبه از نمای بالا با چراغ های روشن
: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 378 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd دو مناره بلند با کاشی های فیروزه ای رنگ
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 332 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd مسجد پیامبر در مدینه با چراغ های روشن در شب
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 324 بازدید