دانلود عکس تاس بازی سفید رنگ

عکس با کیفیت فول hd تاس بازی سفید رنگ با نقطه های سیاه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تاس بازی سفید رنگ و براق روی عدد شش. عکس تاس سفید براق با نقطه های گرد سیاه روی تاس به جای اعداد.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک تاس بازی سفید و براق با نقطه های سیاه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک تاس سفید رنگ و براق قرارد اده ایم که روی آن نقطه های سیاه رنگ به نشانه اعداد میباشند.

در این عکس تصویری از یک تاس بازی به رنگ سفید و براق میبینید. این تاس شش وجه دارد و روی عدد ش قرار گرفته است. روی هر وجه این تاس تعداد نقطه هایی به نشانه عددی قرار دارند. در حالتی که تاس قرار دارد میتوان سه عدد دو چهار و شش را دید. لبه های این تاس گرد میباشد و اصلا تیزی ندارد. پس زمینه عکس تاس سفید میباشد که شما میتوانید آن را جدا کرده و طراحی خود استفده کنید. عکس تاس بازی سفیدو براق که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd تاس بازی سفید رنگ و براق روی عدد شش از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک تاس بازی سفید و براق با نقطه های سیاه به نشانه اعداد را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd لامپ تنکستنی روشن با نور آبی
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 599 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd خود نویس با پر و شیشه دوات,عکس خودنویس با پر قرمز و شیشه مرکب
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 497 بازدید
عکس جعبه ابزار چوبی قرمز آچار چکش درون جعبه. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd جعبه چوبی قرمز رنگ مخصوص ابزار که درون آن پر از آچار پیچ گوشتی و چکش میباشد.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 220 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd لامپ کم مصرف کوچک آویزان,عکس لامپ کم مصرف مهتابی با پس زمینه سیاه
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 308 بازدید
عکس با کیفیت فول hd قفل آویز رمز دار با بدنه گرد
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 489 بازدید