دانلود عکس تاس بازی سفید رنگ

عکس با کیفیت فول hd تاس بازی سفید رنگ با نقطه های سیاه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تاس بازی سفید رنگ و براق روی عدد شش. عکس تاس سفید براق با نقطه های گرد سیاه روی تاس به جای اعداد.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک تاس بازی سفید و براق با نقطه های سیاه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک تاس سفید رنگ و براق قرارد اده ایم که روی آن نقطه های سیاه رنگ به نشانه اعداد میباشند.

در این عکس تصویری از یک تاس بازی به رنگ سفید و براق میبینید. این تاس شش وجه دارد و روی عدد ش قرار گرفته است. روی هر وجه این تاس تعداد نقطه هایی به نشانه عددی قرار دارند. در حالتی که تاس قرار دارد میتوان سه عدد دو چهار و شش را دید. لبه های این تاس گرد میباشد و اصلا تیزی ندارد. پس زمینه عکس تاس سفید میباشد که شما میتوانید آن را جدا کرده و طراحی خود استفده کنید. عکس تاس بازی سفیدو براق که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd تاس بازی سفید رنگ و براق روی عدد شش از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک تاس بازی سفید و براق با نقطه های سیاه به نشانه اعداد را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd رنده فلزی با دسته پسلاستیکی سیاه آشپزخانه
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 339 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd کاغذ لوله شده سفید,عکس کاغذ سفید لوله شده با لبه های سوخته
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 256 بازدید
عکس سنجاق کراوات درون جعبه قرمز رنگ مخصوص. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd سنجاق و گیره کراوات به رنگ طلایی نقره ای درون جعبه مخصوص قرمز رنگ.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 70 بازدید
دانلود عکس الماس تراش خورده آبی. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd یک تکه الماس تراش خورده ابی رنگ بصورت نگین
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 185 بازدید
عکس شلوار های جین تا شده روی هم چیده شده اند. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تعدادی شلوار جین آبی و سیاه رنگ که تا شده اند و روی هم چیده شده اند.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 68 بازدید