دانلود عکس افتادن قطره در آب راکد

عکس با کیفیت فول hd افتادن قطره و برگشت آن در آب راکد

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد. عکس افتادن قطره در آب راکد و موج دایره ای روی سطح آب.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از قطره آبی مشاهده میکنید که با سطح راکد آب برخورد کرده است و یک موج دایره ای درست شده.

در این عکس تصویری از یک قطره آب را مشاهده میکنید که از بالا بر روی سطح آب افتاده است. در عکس میبینید که قطره آبی بر روی سطح آب راکد برخورد کرده است و پس از برخورد به سمت بالا برگشته است. از برخورد این قطره با سطح راکد اب یک موج دایره ای بر روی سطح آب بوجود آمده است. پس زمینه عکس نیز همرنگ سطح اب به رنگ آبی میباشد. عکس برخورد قطره با سطح آب که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن و موج دایره ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت لیوان آب زلال با حباب های ریز
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 673 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd چند تکه خرد شده یخ با اشکال مختلف
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 358 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ریختن آب از بطری پلاستیکی واژگون شده
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 460 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd افتادن تکه یخ درون لیوان شیشه ای آب
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 349 بازدید
دانلود عکس خرده های ریز یخ روی هم. دانلود عکس با کیفیت فول hd خرده های ریز شده یخ روی هم بصورت متراکم
: ۲۹ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 242 بازدید