دانلود عکس افتادن قطره در آب راکد

عکس با کیفیت فول hd افتادن قطره و برگشت آن در آب راکد

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد. عکس افتادن قطره در آب راکد و موج دایره ای روی سطح آب.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از قطره آبی مشاهده میکنید که با سطح راکد آب برخورد کرده است و یک موج دایره ای درست شده.

در این عکس تصویری از یک قطره آب را مشاهده میکنید که از بالا بر روی سطح آب افتاده است. در عکس میبینید که قطره آبی بر روی سطح آب راکد برخورد کرده است و پس از برخورد به سمت بالا برگشته است. از برخورد این قطره با سطح راکد اب یک موج دایره ای بر روی سطح آب بوجود آمده است. پس زمینه عکس نیز همرنگ سطح اب به رنگ آبی میباشد. عکس برخورد قطره با سطح آب که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن و موج دایره ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd شعله های آتش پخش شده در فضای تاریک
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 276 بازدید
عکس با کیفیت فول hd شعله آتش روی چوب های در حال سوختن و ذغال شدن
: ۰۶ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 495 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd افتادن قطره بر روی سطح آب سیاه رنگ
: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 329 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd شاخه گل با شعله های ظریف آتش در تاریکی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 388 بازدید
عکس با کیفیت ذغال افروخته و شعله آتش
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 483 بازدید