دانلود عکس افتادن قطره در آب راکد

عکس با کیفیت فول hd افتادن قطره و برگشت آن در آب راکد

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد. عکس افتادن قطره در آب راکد و موج دایره ای روی سطح آب.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از قطره آبی مشاهده میکنید که با سطح راکد آب برخورد کرده است و یک موج دایره ای درست شده.

در این عکس تصویری از یک قطره آب را مشاهده میکنید که از بالا بر روی سطح آب افتاده است. در عکس میبینید که قطره آبی بر روی سطح آب راکد برخورد کرده است و پس از برخورد به سمت بالا برگشته است. از برخورد این قطره با سطح راکد اب یک موج دایره ای بر روی سطح آب بوجود آمده است. پس زمینه عکس نیز همرنگ سطح اب به رنگ آبی میباشد. عکس برخورد قطره با سطح آب که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن و موج دایره ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس تکه یخ بزرگ میان خرده های یخ. دانلود عکس با کیفیت فول hd تکه یخ بزرگ در میان خرده ریز های یخ
: ۲۹ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 179 بازدید
دانلود عکس تکه های بزرگ و کوچک یخ. دانلود عکس با کیفیت فول hd تکه های خرد شده یخ که روی هم ریخته شده اند
: ۲۹ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 127 بازدید
دانلود عکسبا کیفیت فول hd چند قطره بزرگ و کوچک آب در کنار هم روی سطح صاف
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 331 بازدید
عکس با کیفیت فول hd شعله آتش روی چوب در حال سوختن داخل شومینه
: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 506 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd چند تکه خرد شده یخ با اشکال مختلف
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 314 بازدید