دانلود عکس افتادن قطره در آب راکد

عکس با کیفیت فول hd افتادن قطره و برگشت آن در آب راکد

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد. عکس افتادن قطره در آب راکد و موج دایره ای روی سطح آب.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از قطره آبی مشاهده میکنید که با سطح راکد آب برخورد کرده است و یک موج دایره ای درست شده.

در این عکس تصویری از یک قطره آب را مشاهده میکنید که از بالا بر روی سطح آب افتاده است. در عکس میبینید که قطره آبی بر روی سطح آب راکد برخورد کرده است و پس از برخورد به سمت بالا برگشته است. از برخورد این قطره با سطح راکد اب یک موج دایره ای بر روی سطح آب بوجود آمده است. پس زمینه عکس نیز همرنگ سطح اب به رنگ آبی میباشد. عکس برخورد قطره با سطح آب که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd از افتادن قطره آب و برگشت آن در آب راکد از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از از افتادن قطره در سطح آب راکد و برگشت آن و موج دایره ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس با کیفیت فول hd شعله زرد و نارنجی آنش از نمای بالا
: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 628 بازدید
عکس سوختن قاب چوبی پنجره در آتش. دانلود عکس با کیفیت فول hd سوختن قاب چوبی پنجره در آتش با شعله های قرمز و نارنجی
: ۲۹ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 330 بازدید
عکس امواج آب از نمایی نزدیک واضح . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس امواج آب از نمایی نزدیک واضح که از وضوح بالایی برخوردار است و برای تمامی اگهی های تبلیغاتی مناسب می باشد .
: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 13 بازدید
عکس با کیفیت فول hd شعله آبی گاز در حال سوختن در تاریکی
: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 491 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd افتادن قطره بر روی سطح آب سیاه رنگ
: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 468 بازدید